דף הבית | אודות | תחומי עיסוק | תביעות בטיפולנו | חזון וערכים | שאלות ותשובות | מידע מקצועי | לקוחות כותבים | צור קשר
שם מלא
אימייל
טלפון
  טופס תביעה סיעוד (או סיעודי) דקלה (סרטן)

 


הקושי שנוצר בגלל מחלות קשות

רבים מבין אילו שמבוטחים דרך חברת הביטוח דקלה בפוליסה של ביטוח סיעודי נוכחים לדעת שלצורך קבלת תשלום כספי חודשי לפי הפוליסה עליהם להגיש טופס מתאים לחברת הביטוח. טופס תביעה סיעוד דקלה הוא זה שיש להגישו בעקבות אבחון מחלות קשות, בעיות בריאותיות פיסיות ונפשיות ומצוקות אחרות, הקשורות לכיסוי הביטוחי בפוליסה הסיעודית של החברה.

 

במקרים מסוימים יכול להיות שהתקף קשה או פגיעה כלשהי יהפכו את חייו של אדם מסוים לקשים מנשוא מבחינה בריאותית. במקרים אחרים יכול להיות זה דווקא סרטן שישנה בצורה דרמטית את מהלך חייו של מבוטח. כך או כך, ברגע חשוב וקשה בחיים נזקקים מבוטחים שונים לתשלומים הכספיים שרכשו בפוליסת הביטוח כדי להמשיך את חייהם ולהתמודד עם מצבם הבריאותי הקשה.

 

דחיית התביעה אינה סוף הדרך

לא אחת אנו נתקלים במקרים בהם הגשת טופס תביעה סיעודי דקלה מתחיל תהליך שבסיומו החולה אינו זוכה לקבל את התשלום לפי הפוליסה. יש לא מעט סיבות מדוע תביעה מסוימת הקשורה למחלה קשה כמו סרטן נדחית ע"י חברת הביטוח. אך מה שחשוב לדעת הוא כי בזכות עו"ד מקצועי המנוסה בתחום של תביעות נגד חברות ביטוח, בהחלט לא מדובר באבן שאין לה הופכין.

 

בין אם הוגש טופס תביעה סיעוד דקלה נגד חברת הביטוח הנ"ל, ונדחתה התביעה בתואנה שהמבוטח לא עונה להגדרת המצב הסיעודי בפוליסה. בין אם קבעה החברה שחולה סרטן מסוים לא סיפק את כל נתוניו הרפואיים ובכך הסתיר את מצבו הרפואי הקודם. עו"ד מקצועי ובעל ניסיון בטיפול משפטי בתביעות נגד חברות ביטוח עדיין יוכל לעשות את שנדרש על מנת לנסות לשנות את המצב ולפעול להצלחת התביעה.

 

יש אל מי לפנות במקרה הצורך

בירור מקצועי ויסודי וכן סיוע ברופאים בעלי המומחיות המתאימה נעשה ע"י עו"ד מומחה שמכיר שנים רבות את התחום החשוב של תביעות ביטוח סיעודי. הנתונים הרבים בתיקו של תובע חולה סרטן או של תובעים עם מחלות קשות אחרות, יכולים להיות ברורים לעינו המקצועית של עו"ד מנוסה ובכך לאפשר הצגה מחודשת של התביעה עד למיצוייה בצורה חיובית עבור התובע הנואש.

 

אין ספק שברגע שנעזרים באיש מקצוע מהשורה הראשונה רואים כיצד טופס תביעה סיעודי דקלה יהיה כזה שהפעם באמת יפתח פתח לקבלת מלוא הזכויות של התובע. כך מי שמצוי במצב סיעודי קשה וסובל ממחלה חמורה, יוכל לקבל כספים לפי הפוליסה, אשר יוכלו לסייע לו במימון ההוצאות הרבות שהינן מנת חלקו של מי שהפך להיות סיעודי וזקוק לעזרה יומיומית רבה ויקרה.

 

© כל הזכויות שמורות למשרד עורכי דין אורנה זיסמן. 
אין להעתיק, לשכפל, להציג בפומבי, לתרגם, לשדר בכל אמצעי שהוא את התכנים המופיעים באתר זה ללא קבלת אישור מראש ובכתב מעו"ד אורנה זיסמן.
המידע באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי ואינו בא להחליף ייעוץ משפטי. לפיכך, מי שיחליט על דעתו להסתמך על התכנים באתר עושה זאת על אחריותו בלבד. 
כתיבת התכנים נעשתה בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד. לפיכך, בכל מקום בו נעשה שימוש בלשון זכר הכוונה היא גם לנקבה.