דף הבית | אודות | תחומי עיסוק | תביעות בטיפולנו | חזון וערכים | שאלות ותשובות | מידע מקצועי | לקוחות כותבים | צור קשר
שם מלא
אימייל
טלפון
  טופס תביעה סיעוד (או סיעודי) הפניקס (דמנציה)

 


המעמסה הרבה שיוצרת דמנציה

לצערנו הרב יש לא מעט מחלות שיכולות לשבש את אורח חייו של כל אדם. אם אנו מדברים על דמנציה ('שטיון' בעברית), הרי שחשוב לדעת כי מחלה קשה זו יכולה לפגוע קשות ביכולת השכלית של מי שסובל ממנה. כך, פגיעה בתפקוד חברתי, שינויים באישיות, ירידה באינטליגנציה וירידה ברמת הזיכרון הם דברים שמאפיינים את סבלו של אדם הלוקה במחלה זו.

 

כחלק מהרצון להבטיח איכות חיים סבירה, רוכשים אנשים פוליסות ביטוח סיעודי מחברות הביטוח השונות בישראל. טופס תביעה סיעודי הפניקס מוגש לחברת הביטוח כאשר המבוטח של החברה נקלע למצב שפוגע ביכולתו לדאוג לעצמו בחיי היומיום. קבלת תשלום עבור סיעוד מהווה הקלה משמעותית בהתמודדות היומיומית עם המחלה.

 

הסתמכות על הביטוח הסיעודי של חברת הפניקס

ציינו שאנשים בישראל רוכשים ביטוח סיעודי מסיבות מובנות. חברת הפניקס היא בין חברות הביטוח הגדולות והמוכרות ביותר בישראל. לכן זה לא מפתיע שחשש מהאיום של מחלה כמו דמנציה מביא לכך שלא מעט אנשים מתעניינים בביטוח הסיעודי של החברה. אלו שרכשו פוליסת ביטוח סיעודי יוכלו ברגע האמת להגיש טופס תביעה סיעוד הפניקס כדי לממש את זכויותיהם הרלוונטיות.

 

חברת הביטוח הפניקס מציעה את הפוליסה שלה הן ללקוחות פרטיים בדרך השיווקית המוכרת והן לעובדים במקומות עבודה שונים או לוועדי עובדים בישראל. כך או כך, על מנת ליהנות מכיסוי סיעודי במקרי דמנציה או במקרים קשים אחרים בוחרים רבים לרכוש פוליסת סיעוד במסגרת חברה זו. בעת הצורך יהיה עליהם להגיש לחברה טופס תביעה סיעוד הפניקס כדי לדרוש את הכיסוי הביטוחי.

 

הצורך במימוש התשלומים בפוליסת ביטוח סיעודי

מבוטח שיסבול בעתיד מבעיות הנגרמות כתוצאה מדמנציה יהפוך למעשה לאדם שתלוי לגמרי בסובבים אותו.  מדובר במעמסה גדולה על בני המשפחה מאחר והלה יזדקק להשגחה במרבית שעות היממה או שיזדקק לעזרה רבה בביצוע פעולות יומיומיות פשוטות כמו: לאכול בעצמו, להתקלח, להתלבש להתנייד ממקום למקום, לקום ולשכב.

 

לא תמיד הגשת טופס תביעה סיעוד הפניקס זוכה למענה חיובי. החברה יכולה לדחות תביעות מסיבות שונות.  מי שנחוש לתבוע את זכויותיו בצורה רצינית נעזר בעו"ד העוסק והמומחה בתחום הביטוח. כך, בזכות עו"ד מקצועי זוכים רבים לקבלת תשלומים מחברת הביטוח עבור הכיסוי הסיעודי. הכסף שמתקבל מהחברה מממן, בהתאם לצרכי המבוטח, הוצאות של מטפל צמוד, עובד זר וכיו"ב הוצאות הנגרמות כשאדם הופך להיות סיעודי.

 

© כל הזכויות שמורות למשרד עורכי דין אורנה זיסמן. 
אין להעתיק, לשכפל, להציג בפומבי, לתרגם, לשדר בכל אמצעי שהוא את התכנים המופיעים באתר זה ללא קבלת אישור מראש ובכתב מעו"ד אורנה זיסמן.
המידע באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי ואינו בא להחליף ייעוץ משפטי. לפיכך, מי שיחליט על דעתו להסתמך על התכנים באתר עושה זאת על אחריותו בלבד. 
כתיבת התכנים נעשתה בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד. לפיכך, בכל מקום בו נעשה שימוש בלשון זכר הכוונה היא גם לנקבה.