דף הבית | אודות | תחומי עיסוק | תביעות בטיפולנו | חזון וערכים | שאלות ותשובות | מידע מקצועי | לקוחות כותבים | צור קשר
שם מלא
אימייל
טלפון
  טופס תביעה סיעוד (או סיעודי) הראל (מחלת סרטן)

 


השיווק הרחב של ביטוח סיעודי הראל

אזרחי ישראל נחשפים להצעות שונות הקשורות למגוון של ביטוחים. כך הדבר גם לגבי חברת הראל שמציעה פוליסה לביטוח סיעודי. ביטוח של חברת הראל ניתן לרכוש כמובן בצורה פרטית לחלוטין דרך סוכני ביטוח. אפשרות נוספת הינה הצטרפות לביטוח סיעודי דרך מקומות עבודה גדולים, ארגוני עובדים וועדי עובדים, אשר מצויים בהסדר עם חברת הראל.

 

כך לדוגמא נרכשו פוליסות סיעוד של חברת הראל ע"י עובדי ובני משפחות עובדי רפא"ל ועוד ארגונים אחרים ברחבי ישראל. דרך ההצטרפות לביטוח אינה משנה את העובדה כי בעת הצורך נדרשת כמובן הגשת טופס תביעה סיעודי הראל לחברת הביטוח. הגשה מסודרת של כל תביעה, בהתאם לאופי המקרה הסיעודי, היא זו שיכולה לקדם את עניינו של התובע בצורה משמעותית.

 

מסלולים שונים עבור כל מצטרף

עוד בטרם מדברים על הגשה של טופס תביעה סיעוד הראל צריך להבין שקודם כל צריך לרכוש פוליסה לביטוח הסיעודי שמציעה החברה. זאת בהתאם למסלולים שונים שמציעה החברה למי שמתעניין בביטוחיה. רכישת ביטוח סיעודי מבעוד מועד מקנה שקט נפשי. רק אדם שרכש מראש כיסוי סיעודי יזכה לקבל תשלום במקרה של מחלת סרטן או מחלה אחרת, שהפכה אותו לסיעודי. מי שלא קנה ביטוי סיעודי לא תהיה לו כתובת לסיוע ביטוחי מאחר ואין לו כל כיסוי סיעודי שהוא.

 

לרוב מצב סיעודי מוגדר כהעדר יכולת לבצע שתיים עד ארבע פעולות בסיסיות יומיומיות מתוך רשימה של שש. עוד חלופה שמקנה תשלום היא תשישות נפש שמצריכה השגחה במרבית שעות היממה. בין אם מצב סיעודי מקורו בפגיעה פיזית ובין אם קוגניטיבית יש להגיש טופס תביעה סיעודי הראל לחברת הביטוח כדי לקבל תשלום רלוונטי או הוצאות על אשפוז סיעודי בהתאם לכל מסלול.

 

התמודדות אפקטיבית ברגע האמת

מי שמבוטח בחברת הביטוח הראל יכול גם לבחור לעצמו את צורת הפיצוי בהתאם למסלול שאליו הוא הצטרף, אך זאת לאחר שחברת הביטוח תאשר את התביעה. אישור התביעה עלול להיות לעתים תהליך מסורבל ומתיש עבור מי שחלה במחלה קשה כמו מחלת סרטן, ונאלץ בראש ובראשונה להתמודד עם המחלה עצמה.

 

לפיכך, דרך אפקטיבית להתמודד עם הביורוקרטיה מול חברת הביטוח הינה פנייה לעורך דין העוסק בתחום תביעות סיעוד. עורך הדין ייקח את המושכות ויטפל בכל ההליכים מול חברת הביטוח בדרך היעילה ביותר. כך מי שחלה יתמקד בטיפול בעצמו ובהחלמה, ועורך הדין יטפל בפרוצדורה ובאותו טופס תביעה סיעוד הראל, שיניבו  את התוצאה המיטבית עבור המבוטח.

 

© כל הזכויות שמורות למשרד עורכי דין אורנה זיסמן. 
אין להעתיק, לשכפל, להציג בפומבי, לתרגם, לשדר בכל אמצעי שהוא את התכנים המופיעים באתר זה ללא קבלת אישור מראש ובכתב מעו"ד אורנה זיסמן.
המידע באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי ואינו בא להחליף ייעוץ משפטי. לפיכך, מי שיחליט על דעתו להסתמך על התכנים באתר עושה זאת על אחריותו בלבד. 
כתיבת התכנים נעשתה בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד. לפיכך, בכל מקום בו נעשה שימוש בלשון זכר הכוונה היא גם לנקבה.