דף הבית | אודות | תחומי עיסוק | תביעות בטיפולנו | חזון וערכים | שאלות ותשובות | מידע מקצועי | לקוחות כותבים | צור קשר
שם מלא
אימייל
טלפון
  עורך דין סיעוד בחיפה) קופת חולים מכבי)

 

 

הכיסוי של חברי קופ"ח מכבי

כמו שאר קופות החולים במדינת ישראל גם קופת חולים מכבי מציעה לחבריה פוליסת ביטוח סיעודי. בהתאם לגילו של החבר ובהתאם לפרמטרים אחרים, מצטרף החבר לפוליסה שהינה חלק מהביטוח המשלים של מכבי, ובכך הוא משלם פרמיה שנקבעת לו וזוכה לכיסויים שונים. אלו שרכשו ביטוח משלים דרך קופה זו ורכשו גם כיסוי ייעודי, יבוטחו ע"י חברת הביטוח הגדולה "כלל'.

 

עבור אדם מן הישוב רכישת פוליסת ביטוח סיעודי היא דבר חכם, וזאת מאחר ואף אחד מאתנו לא יודע מה יילד יום. אך חשוב גם לזכור, כי הרצון שלנו לגבות את עצמנו בכל הקשור לקושי בריאותי שיכול לצוץ בעתיד, הוא אינו כזה שתמיד עולה בקנה אחד עם פעולותיהן של חברות הביטוח. לכן עורך דין סיעוד בחיפה יכול להיות הכתובת ברגע שחברת הביטוח דוחה תביעה סיעודית.

 

מציאת עורך הדין שמתאים למשימה

חשוב לזכור שיש סוגים שונים של עורכי דין בחיפה, והם מציגים התמחויות מגוונות בשלל רב של תחומים. מאחר ודיני מקרקעין או דיני עבודה אינם דומים כלל לתביעות של ביטוח סיעודי, הרי שחשוב מאוד לזהות את ההתמחות של עורך דין סיעוד בחיפה. יש לוודא שהוא זה שיוכל לעמוד מול חברת הביטוח כלל שמבטחת את חברי הקופה, שרכשו כיסוי סיעודי במסגרת הביטוח המשלים.

 

מה חשוב לבדוק בעת חיפוש עורך הדין המתאים? המלצות אישיות לגבי עורך דין סיעוד בחיפה, קבלת רושם חיובי לאחר שיחות איתו, הבנה כי לעו"ד מסוים יש ניסיון רב בתביעות מעין אלו, הבנה רצינית כי מדובר באיש מקצוע יסודי בעל יכולות ניתוח של חומר רפואי ובעל יכולת מוכחת לאסוף את כל הנתונים הרלוונטיים ולהגיש תביעה איכותית. כל הכישורים הללו הם שיגדילו את הסיכוי בכל פעולה מול  חברת הביטוח בעניין פוליסת הביטוח שמכרה.

 

בין התחרות הרבה בתחום חשוב כל כך

בכל מדינת ישראל קיימת תחרות רבה בין לא מעט עורכי דין בכל תחום. לכן אם אנו מדברים על עורך דין סיעוד בחיפה, הרי שהתמונה לא ממש שונה. בין אם מעוניינים לבדוק איזה פעולות ניתן לבצע בכל הקשור לביטוח הסיעודי של קופת חולים מכבי, ובין אם רוצים להגיש תביעה מסודרת למיצוי התשלומים לפי הפוליסה, הרי שיש לבחור בין לא מעט עורכי דין בחיפה.

 

חשוב מאוד להבין שגם אם מדובר באדם שחווה טראומה קשה בגלל מצבו הבריאותי שהתדרדר, וגם אם מדובר בסובבים אותו שחייהם הופכים למאוד לא פשוטים יש לעצור לרגע ולפעול בצורה מושכלת. כך אפשר להתמקד בפרסומים שונים שמציגים עורכי הדין בעיר ולראות עם מי בכלל כדאי ליצור קשר ולהתחיל תהליך שבסיומו יוכל החולה לשפר משמעותית את איכות חייו.

 

© כל הזכויות שמורות למשרד עורכי דין אורנה זיסמן. 
אין להעתיק, לשכפל, להציג בפומבי, לתרגם, לשדר בכל אמצעי שהוא את התכנים המופיעים באתר זה ללא קבלת אישור מראש ובכתב מעו"ד אורנה זיסמן.
המידע באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי ואינו בא להחליף ייעוץ משפטי. לפיכך, מי שיחליט על דעתו להסתמך על התכנים באתר עושה זאת על אחריותו בלבד. 
כתיבת התכנים נעשתה בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד. לפיכך, בכל מקום בו נעשה שימוש בלשון זכר הכוונה היא גם לנקבה.