דף הבית | אודות | תחומי עיסוק | תביעות בטיפולנו | חזון וערכים | שאלות ותשובות | מידע מקצועי | לקוחות כותבים | צור קשר
שם מלא
אימייל
טלפון
  עורך דין תביעות סיעוד (אירוע מוחי)

 


מצוקה קשה שיכולה לתקוף רבים

אנו מתכננים את מהלכי חיינו, אך גם יודעים שתמיד יכול להפתיע אותנו מצב בריאותי לא נעים כזה או אחר שישבש את מהלך החיים. לא אחת אנו שומעים על מי שעבר אירועי מוחי בעוצמה כזו או אחרת, ואנו חוששים כי גם לנו הדבר יכול לקרות. בין אם מדובר באנשים מבוגרים מאוד ובין אם במבוגרים יחסית, הרי שסיכון זה מלווה את אורח חיינו הקצבי, הדינאמי מאוד והכל כך נתון לעומסים חריגים מאוד.

 

סיבות רבות יכולות לגרום לאירוע מוחי. מאחר ואף אחד לא מוגן כנגד תסחיפים, חסימות בזרימת הדם, דימום מוחי או קרישי דם, רבים מחליטים לרכוש ביטוח סיעודי שיוכל לתרום להם בעת מצוקה גדולה. למרבה הצער אנשים רבים שפנו לחברת הביטוח ללא ייצוג של עורך דין תביעות סיעוד לא הצליחו לעמוד בנטל הוכחת מצב סיעודי שיזכה בתשלום לפי הפוליסה. כך הם מרגישים ייאוש הנובע מקושי בהתמודדות עם המצב הרפואי אליו נקלע יקירם ומאכזבה מחברת הביטוח. 

 

בדיקת יכולותיו של התובע

מימוש הזכויות בפוליסה של ביטוח סיעודי יכול להתבצע רק לאחר שהתובע נבדק ע"י מומחה רפואי או ע"י אחות מטעם חברת הביטוח. הרופא או האחות בודקים באם מצבו עונה להגדרה של מצב סיעודי לפי הפוליסה. מי שעבר אירוע מוחי עלול לסבול מקשיי תפקוד פיזיים ו/או מירידה קוגניטיבית  ו/או נפשית. במישור הפיזי, על המבוטח להוכיח שאינו יכול לבצע בכוחות עצמו שתיים עד ארבע פעולות יומיומיות מתוך רשימה של שש פעולות (מספר הפעולות תלוי בתנאים הרשומים בפוליסה שנרכשה). עורך דין תביעות סיעוד יכול לסייע בהוכחה זו.

 

במישור הקוגניטיבי מצב סיעודי הינו מצב בו האדם סובל מפגיעה בזיכרון, בשיפוט, בהבנה וכיו"ב בגינם הוא אינו יכול לנהל את חייו בעצמו וזקוק להשגחה במרבית שעות היממה. כאשר משפחה פונה לשירותיו של עורך דין תביעות סיעוד, הוא יכול להתמודד בצורה יעילה עם הקשיים שלעתים חברת הביטוח מנסה להערים ואף עם סירובה להכיר במבוטח כסיעודי. כך הוא משיג את התוצאה המיטבית עבור מי שחלה.

 

הדרך הנכונה שיכול להציע מומחה בתחום

מאחר ורובנו איננו עורכי דין או מתמצים בתחום, ולמרבה הצער אין לנו אפשרות להבין את לשון החוק או את הפיתולים הרבים בפוליסות של ביטוח סיעודי, הרי שדי ברור כי חשוב מאוד לשלב כמה שיותר מהר עורך דין תביעות סיעוד. איש מקצוע זה שיוכיח כי הגיש תביעות מורכבות בעבר וזכה להצלחה רבה, יכול להיות בעל ערך רב עבור כל תובע שעבר אירוע מוחי. הליווי האישי של עו"ד כזה מקל על התובעים בכל שלב של התהליך.

 

עמידה מדויקת על מצבו של החולה ויצירת תהליך ממוקד אל מול כל חברת ביטוח הם לא דבר של מה בכך. ייצוג ע"י עו"ד מומחה בעל ניסיון רב מגדיל  בצורה משמעותית את הסיכויים להשיג את כל מטרות התביעה. אירוע מוחי הוא לא עניין פשוט, והוא יכול להעביר את החולה ואת משפחתו דרך מדורים של קשיים רבים. לכן מקצועיותו של עורך דין שנחשב מומחה בתחום הסיעוד יכולה לתרום רבות לכל תובע. 

 

© כל הזכויות שמורות למשרד עורכי דין אורנה זיסמן. 
אין להעתיק, לשכפל, להציג בפומבי, לתרגם, לשדר בכל אמצעי שהוא את התכנים המופיעים באתר זה ללא קבלת אישור מראש ובכתב מעו"ד אורנה זיסמן.
המידע באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי ואינו בא להחליף ייעוץ משפטי. לפיכך, מי שיחליט על דעתו להסתמך על התכנים באתר עושה זאת על אחריותו בלבד. 
כתיבת התכנים נעשתה בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד. לפיכך, בכל מקום בו נעשה שימוש בלשון זכר הכוונה היא גם לנקבה.