דף הבית | אודות | תחומי עיסוק | תביעות בטיפולנו | חזון וערכים | שאלות ותשובות | מידע מקצועי | לקוחות כותבים | צור קשר
שם מלא
אימייל
טלפון
  תביעה ביטוח סיעודי (שבץ מוחי)

 


התמודדות  עם מצב סיעודי

נראה כי אנו לא צריכים להרחיב את היריעה בסיפורים על מצבו של מי שעבר שבץ מוחי. מי שכבר פגש במהלך חייו אדם שעבר אירוע כל כך קשה או מי שקרא על חייו של אדם כזה, הרי שהוא מבין מיד כי ללא סיוע חשוב ורציני אותו אדם לא יוכל להתחיל במלאכת השיקום הארוכה ולהגיע למצב שבו חייו משתפרים ואולי גם חוזרים למסלולם הרגיל.

 

לעתים אדם שעבר שבץ במוחו נאלץ להגיש לבית המשפט תביעה ביטוח סיעודי. זאת משום שהחברה ששיווקה לו פוליסת ביטוח סיעודי  בדקה את מצבו והחליטה שאינו עומד בקריטריונים הנדרשים לקבלת התשלום. בחלק גדול מהפוליסות המצויות כיום מצב סיעודי מוגדר כהעדר יכולת לבצע לפחות שלוש משש פעולות בסיסיות (לעתים מדובר אף בארבע מתוך שש) או תשישות נפש.

 

ליווי צמוד לאורך התהליך כולו

לעתים קרובות חברות הביטוח מנסות לעמוד על שלהן ומסרבות לשלם למבוטח תשלום כלשהו לפי הפוליסה. נוכח צרכיו של מי שעבר שבץ מוחי, הכוללים בין היתר תהליך שיקום שיכול להיות ארוך, קשה, יקר ותובעני, צורך בעזרה של אדם אחר לניהול חיי היומיום, ביצוע התאמות בחדר השירותים והמקלחת בבית וכיו"ב, חשוב שניהול תביעה ביטוח סיעודי תיעשה בצורה מקצועית ע"י עו"ד מומחה. 

 

חשוב להבין עד כמה ליווי מקצועי לאורך ניהול הליך תביעה ביטוח סיעודי יכול לתרום רבות לכל מבוטח. כך הופכת ההתמודדות לנוחה הרבה יותר. כמו כן, בזכות ייצוג וליווי מקצועי יגדלו הסיכויים שבסופו של דבר יתקבלו כספים מחברת הביטוח, אשר יקלו מאוד הן על המבוטח עצמו והן על כל אלו שסובבים אותו.

 

היכולת לנהל את החיים בצורה מכובדת

כל עוד אנו בריאים באפשרותנו לנהל בעצמנו אורח חיים נוח ומכובד. אולם חשוב לא פחות להמשיך לשמור על אורח חיים סביר ולשמור על כבודנו  גם במצבים בריאותיים קיצוניים ביותר. דרך לעשות זאת הינה ברכישת פוליסה של ביטוח סיעודי באמצעות מקום העבודה, ארגון שאנו שייכים אליו, קופות החולים או בצורה פרטית לחלוטין היישר מחברת ביטוח שסוכניה מציעים לנו מגוון רחב של ביטוחים ייעודיים.

קבלת כספים מחברת ביטוח בעקבות תביעה ביטוח סיעודי מאפשרת מימון של ההוצאות הרבות שנגרמות בעקבות האירוע. בעזרת הכספים הללו ניתן לשפר את איכות החיים של מי שחווה שבץ מוחי.

גם במקרים בהם חברת הביטוח מסרבת בתחילה לשלם תשלומים לפי הפוליסה אסור להרים ידיים או להתייאש. חשוב לפנות לעו"ד העוסק בתחום ביטוחי סיעוד שיחליט במקרים המתאימים על הגשת תביעה ממוקדת לבית המשפט, ובכך ישיג את התשלומים לפי הפוליסה.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות למשרד עורכי דין אורנה זיסמן. 
אין להעתיק, לשכפל, להציג בפומבי, לתרגם, לשדר בכל אמצעי שהוא את התכנים המופיעים באתר זה ללא קבלת אישור מראש ובכתב מעו"ד אורנה זיסמן.
המידע באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי ואינו בא להחליף ייעוץ משפטי. לפיכך, מי שיחליט על דעתו להסתמך על התכנים באתר עושה זאת על אחריותו בלבד. 
כתיבת התכנים נעשתה בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד. לפיכך, בכל מקום בו נעשה שימוש בלשון זכר הכוונה היא גם לנקבה.