דף הבית | אודות | תחומי עיסוק | תביעות בטיפולנו | חזון וערכים | שאלות ותשובות | מידע מקצועי | לקוחות כותבים | צור קשר
שם מלא
אימייל
טלפון
  תביעות נגד דקלה (תשישות נפש)

 


הביטוח הסיעודי של חברת דקלה

בישראל אנו יכולים למצוא לא מעט גופים שמציעים לנו מגוון מרשים של ביטוחים. בנוסף לכך גם קופות החולים מציעות לנו להצטרף לביטוחים משלימים, הכוללים כיסויים ביטוחיים שונים.  כך לדוגמא, חברי קופת חולים כללית שרוכשים ביטוח רפואי משלים הכולל כיסוי סיעודי יהיו מבוטחים באמצעות פוליסת ביטוח סיעודי של חברת הביטוח דקלה.

 

ציפיותיהם של המבוטחים לתשלומים לפי הפוליסה שרכשו במקרים שבהם הגיעו למצב סיעודי אינן עולות תמיד בקנה אחד עם מהלכיה של חברת הביטוח ממנה נרכשו פוליסות סיעודיות. לכן גם במקרים של תשישות נפש או מצוקות בריאותיות קשות אחרות, רואים לא מעט ישראלים כיצד חשוב מאוד להיעזר בשירותיו של עו"ד מומחה ולהגיש תביעות נגד דקלה בצורה רצינית ומסודרת.

 

הצרכים הרבים שיש לתשוש הנפש
אדם שהינו תשוש נפש זקוק למעשה להשגחה במרבית שעות היממה. הוא אינו יכול לדאוג לענייניו וצריך שמישהו אחר ידאג לו לכל צרכיו. לפיכך, חשוב כי מי שרכש פוליסה בה קיים כיסוי סיעודי למצב של תשישות נפש יזכה במלוא התשלומים לפי הפוליסה (לעתים זה קורה רק לאחר הגשת תביעות נגד דקלה). התשלומים יסייעו במימון עובד זר או מטפל אחר שיישא יחד עם המשפחה בנטל הטיפול.

לרוב תשוש הנפש אינו יכול לפנות בעצמו לחברת הביטוח למימוש הפוליסה. לפיכך, בני המשפחה הקרובה עושים זאת עבורו. פנייה לעורך דין שיגיש תביעות נגד דקלה יכולה להביא לתוצאה טובה יותר תוך פרק זמן קצר יותר. עורך הדין יחסוך מבני המשפחה את הטרחה הרבה הכרוכה בהתנהלות מול חברת הביטוח, וכך הם יוכלו להתמקד בדאגה ליקירם תשוש הנפש.

 

אפשרויות הסיוע במקרה קשה כל כך
תשוש הנפש יכול להיות מטופל בביתו או בבית אבות סיעודי או מוסד סיעודי אחר המתאים לצרכיו. בין אם תשוש הנפש מטופל בביתו ובין אם לאו, נופלות עליו ועל המשפחה הוצאות כספיות גבוהות. מי שמטופל בביתו מעסיק פעמים רבות עובד זר או מטפל אחר, ומי שנמצא במעון סיעודי כלשהו נושא בנטל תשלום גבוה מאד לאותו המעון/מוסד.

 

לפיכך, להצלחה בתביעה וקבלת תשלום חודשי השפעה על מצבו הכלכלי של תשוש הנפש ובני משפחתו. על מנת לשפר את הסיכוי לקבלת מלוא התשלומים לפי הפוליסה ניתן לפנות לעו"ד שיגיש תביעות נגד דקלה ויעמוד על קבלת הכספים המגיעים לפי הפוליסה. מדובר באפשרות יעילה ביותר עבור כל מי שסבור שהגיע למצב סיעודי, כמו תשישות נפש, וחברת הביטוח מסרבת לקבל את טענותיו או מערימה עליו קשיים.

 

 

© כל הזכויות שמורות למשרד עורכי דין אורנה זיסמן. 
אין להעתיק, לשכפל, להציג בפומבי, לתרגם, לשדר בכל אמצעי שהוא את התכנים המופיעים באתר זה ללא קבלת אישור מראש ובכתב מעו"ד אורנה זיסמן.
המידע באתר זה אינו מהווה ייעוץ משפטי ואינו בא להחליף ייעוץ משפטי. לפיכך, מי שיחליט על דעתו להסתמך על התכנים באתר עושה זאת על אחריותו בלבד. 
כתיבת התכנים נעשתה בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד. לפיכך, בכל מקום בו נעשה שימוש בלשון זכר הכוונה היא גם לנקבה.